PRODUKTY
PRODUKTY

Zemědělské travní směsi a květnaté louky

Okrasné travní směsi

Semena a osiva

Cibuloviny a sadba

Betonová imitace dřeva

Zahradní betonové výrobky

Substráty, mulče, textílie a juta

Hnojiva

Zahradnické nářadí a potřeby

Bakterie pro čištění

Krmivo a chovatelské potřeby

Topivo a grilovací potřeby

Bazény

Zahradní jezírka

Informace
RYHOS s.r.o. - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz

Vážení zákazníci, vzhledem ke covidové situaci v naší firmě až do odvolání nejsme schopni přijímat a vyřizovat žádné objednávky.

Děkujeme za pochopení.

NUTRICAN Adult 15kg

Hmotnost:
Cena bez DPH: 677 Kč
Cena s DPH: 779 Kč

Množství: ks

Produkt není momentálně možné zakoupit.
 

Popis zboží „NUTRICAN Adult 15kg”

Nutrican pro dospělé psy

Nutrican adult granulované krmivo pro dospělé psy. Nestačí jen správný základ, i v dospělosti je třeba se výživě psa věnovat a poskytnout mu vše co potřebuje. A právě toto zajistí pro Vašeho psa krmivo pro psy Nutrican, krmivo vyvinuto předními odborníky na výživu psů společnosti Canvit. Krmivo vyrobeno z kontrolovaných kvalitních surovin, zpracované technologií zaručující lehce stravitelné proteiny. Krmivo Nutrican adult obsahuje vitaminy, minerály a stopové prvky důležité pro pokrytí všech fyziologických potřeb organismu psa ve správné rovnováze. Chondroprotektiva pro pevnost chrupavek a kloubní výživu. Vysoký obsah masa zvyšuje stravitelnost krmiva Nutrican a v neposlední řadě omega mastné kyseliny, získané ze sleďů technologií lisování oleje za studena, pozitivně ovlivňuje kvalitu srsti psa krmeného krmivem Nutrican adult.

Složení:

kuřecí moučka (20%), sušené kuřecí maso (15%), kukuřice, pšenice, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), sušená jablka (zdroj prebiotik), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra (2%), sleďový olej (1%), sušená mořská řasa (0,2%) (zdroj prebiotik), hydrolyzované schránky korýšů (0,026%) (zdroj glukosamin sulfátu), hydrolyzované chrupavky (0,016%) (zdroj chondroitin sulfátu), yucca (0,01%).

Další obrázky „NUTRICAN Adult 15kg”

Analitické složky a nutriční složky v 1kg
Doporučná denní krmná dávka v g/ den
 

Související produkty

Výrobky, které jsou uvedeny v souvisejících položkách, Vám umožní si prohlédnout i zboží, které by Vás mohlo zajímat.

 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.