PRODUKTY
PRODUKTY

Zemědělské travní směsi a květnaté louky

Okrasné travní směsi

Semena, osiva a sadba

Betonová imitace dřeva

Zahradní betonové výrobky

Zahradní jezírka

Substráty, mulče, textílie a juta

Hnojiva

Zahradnické nářadí a potřeby

Bakterie pro čištění

Krmivo a chovatelské potřeby

Topivo a grilovací potřeby

Bazény

Informace
RYHOS s.r.o. - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz

Filtrace Eazy Pod Complete PLUS 55, filtrace Eazy Pod Air, včetně kompresoru Airtech 70 l, rozvodů a vzduchovacích kamenů, UV profi zářič evo 55 Watt, bakterie Pure BOMB a Pure POND BLACK Balls

Cena bez DPH: 21 479 Kč
Cena s DPH: 25 990 Kč

Množství: ks

 

Popis zboží „Filtrace Eazy Pod Complete PLUS 55, filtrace Eazy Pod Air, včetně kompresoru Airtech 70 l, rozvodů a vzduchovacích kamenů, UV profi zářič evo 55 Watt, bakterie Pure BOMB a Pure POND BLACK Balls”

Extra účinná, jednoduše udržovatelná filtrace, bez dalších extra nákladů v budoucnu, v setu s kompresorem Airtech 70 l a profesionálním UV zářičem evo 55 Watt.

Nejuniverzálnější a nejprodávanější filtrace na trhu. Dodávána v setu včetně kompresoru Airtech 70l, vzduchovacích rozvodů, hadiček a vzduchovacích kamenů. V setu je dále UVC evo 55 Watt, startovací a + Pure POND Black Balls pro nastartování jezírka a jeho stabilitu po celý rok.

Sestava je vhodná k použití v jakýchkoliv instalacích bez ohledu na velikost jezírka a jeho užití. Doporučena je pak pro jezírka do objemu 25.000 litrů. Pro koi jezírka do 10.000 litrů. Pro koupací jezírka do 50.000 litrů.

V ceně sestavy bakterie Pure Pond BOMB a Pure POND Black Balls 1000

Filtraci je možné dodat i v tmavě zelené, khaki barvě

Nejjednodušší způsob čištění co si dovedete představit: PROSTĚ OTOČÍTE TŘEMI PÁČKAMI!

...nic nevytahujte, nic ručně nepročišťujete, nic vás to nestojí, ani stát nikdy nebude...

Řada filtrací Nexus Eazy od firmy Evolution Aqua se během posledních let stala bezesporu nejlepším a nejvyhledávanějším filtračním systémem pro chovy ryb, koi jezírka i veškerá okrasná a koupací jezírka.

Z důvodu potřeby trhu pro kvalitní a levnou filtraci pro předfiltry, karanténní nádrže, odchovny a různé nádrže, koupací jezírka a biotopy vznikl NEXUS EAZY POD bezesporu to nejlepší co si můžete pořídit pro vaše jezírko.

Od svého prvního uvedení na trh v roce 2009 získala spousty ocenění na výstavách, v časopisech i mezi zákazníky.

Pro koi jezírka až do 10.000 litrů.

Pro okrasná jezírka až do 25.000 litrů

Pro biotopy a koupací jezírka do 50.000 litrů u větśích doporučujeme spíše sestavy Eazy POD a Eazy POD Air

Maximální doporučené množství krmiva denně 100 gramů

EAZY POD COMPLETE PLUS se vyznačuje extrémně vysokou mechanickou účinností, jakékoliv nečistoty co se do něj dostanou prostě zadrží a kvalitní biologickou účinností pro okrasná jezírka a koi jezírka s malou osádkou. Dodávaná sestava je včetně vzduchovacího kompresoru a zabudovaného ponorného UV 18 Watt zářiče. A hlavně co je nejcennější EAZY POD vyniká neskutečně jednoduchým způsobem čištění!

K čištění je potřeba vzduchovacího kompresoru, který je součástí dodávky.

lehký, kompaktní materiál, s neomezenou životností

UV evo s vysokým výkonem 55 Watt

bakterie Pure BOMB a 1000 ml Pure Pond Black Balls

kompresorem vzduchujete stále v jezírku, při otočení páčkou se zacne čistící proces

filtrace bude sloužit nyní a stejně za desítky let

žádná potřeba výměny média, je na pořád

skládačkový systém, nestačí 1 ks přidáte další, vyrostly ryby doplníte další...

filtrace je dodávána včetně víka

nepřekonaná kvalita a průzračnost vody

bezúdržbová biologická část filtrace

žádné náklady na provoz a to ani v budoucnu (kromě energie čerpadla)

Plug and Play instalace

malé prostorové požadavky

super, nepřekonaná výkonnost cena x kvalita x účinnost

nepřekonané a jednoduché čištění filtrace

instalace jako gravitační nebo čerpadlová varianta

není nutnost využívat tlaková, nebo na spotřebu náročná čerpadla

využití K1 média – jenž je vědecky podloženo jako nejlepší biologické médium

mechanická a biologická část jsou v jedné filtraci

při čištění mechanické části sami vidíte jak se provádí odkalování

bezpečností přeliv proti přetečení

Sestava EAZY POD COMPLETE PLUS obsahuje: filtrační jednotku Nexus Eazy Pod, vzduchovací kompresor Airtech 70 l, vzduchovací kameny pro vzduchování do jezírka, hadičky, rozdvojky na vzduch, medium K1 30 litrů do mechanicko-biologické části, odpadní a výpustní kohout, vstupní a výstupní flexibilní PVC spojky, vstupní Valtera uzávěra, víko na zakrytí filtrace, 55 Watt evo UV, bakterie pro nastartování filtrace 1000 ml Pure Pond Black Balls a bakterie pro pročištění vody Pure BOMB.

RADA: Vzduchování je nejdůležitější součást vašeho jezírka a filtrace. Vzduchujete ne pro ryby a pro vodní živočichy, ale pro aerobní bakterie, které ke své činnosti potřebují neustálý přísun kyslíku. V případě nedostatku kyslíku v jezírku se v jezírku a filtraci rozmnožují anaerobní a heterotrofní bakterii, čímž dochází k většímu růstu řas v jezírcích.

ZAJÍMAVOST: Dobře provzdušněné a fungující K1, K1 MICRO médium umožňuje osídlení bakteriemi, které dokáží nahradit i rostliny ve vašem jezírku. A rozkladný proces čpavku (amoniaku), probíhá přímo až v uvolňování volného dusíku – tzv. deamonifikace.

RADA: Pro zvýšení účinnosti doporučujeme použití i další Pure Pond Black Balls bakterií do filtrace a Pure Pond BOMB bakterií do jezírka. V případě, že voda nezelená UV zářič vypněte.

NEJSTE SI STÁLE JISTI JAK JEJ POUŽˇÍT, NEVÍTE BUDE-LI U VÁS FUNGOVAT?

Máme více jak 700 prodaných filtrací a nespočet zkušeností s instalacemi, volejte na 774303606 a poradíme vám.

CHCETE si filtraci prohlédnout nebo ji sami VYČISTIT, oblečte se na ples a přijďte si to vyzkoušet...

ZDARMA DOPRAVA AŽ K VÁM, PLATÍ PO CELÉ REPUBLICE

Jak EAZY POD funguje? Je to malá verze profesionální filtrační řady NEXUS a to její vnitřní části. Nehraje si tedy na extrémně superúčinnou biologickou filtraci, co je stejně u 90% filtrací na trhu nefungující systém, ale funguje na velice jednoduchém principu. Veškeré nečistoty co se do filtrace dostanou (doporučujeme instalaci skimmeru) se roztočí dokola a hrubé nečistoty klesnou dolů na principu vortex filtrací, jemné rozptýlené ve vodě ( dokonce i pyl, kaly, prach...) zachytí K1 médium umístěné ve vnitřní části filtrace. Zachytí nečistoty v řádu desítek micronů a možná i micronů Pak pustíte do této biologicko mechanické části vzduch a nečistoty se z K1 média uvolní a prostě je otočením kohoutu spláchnete pryč (je to super hnojivo!). A proč je EAZY POD tak dobrá biologická filtrace? Protože zbavuje jezírko velkých hrubých i jemných mechanických nečistot a tím se prudce snižuje biologické zatížení celého jezírka a v jezírku se prudce zvyšuje schopnost "samočístící schopnost jezírka". Super výsledku dosáhnete ve spojení s bakteriemi Pure Pond Black Balls a Pure BOMB.

Další obrázky „Filtrace Eazy Pod Complete PLUS 55, filtrace Eazy Pod Air, včetně kompresoru Airtech 70 l, rozvodů a vzduchovacích kamenů, UV profi zářič evo 55 Watt, bakterie Pure BOMB a Pure POND BLACK Balls”

Filtrace Eazy Pod Complete PLUS 55, filtrace Eazy Pod Air, včetně kompresoru Airtech 70 l, rozvodů a vzduchovacích kamenů, UV profi zářič evo 55 Watt, bakterie Pure BOMB a Pure POND BLACK Balls
Filtrace Eazy Pod Complete PLUS 55, filtrace Eazy Pod Air, včetně kompresoru Airtech 70 l, rozvodů a vzduchovacích kamenů, UV profi zářič evo 55 Watt, bakterie Pure BOMB a Pure POND BLACK Balls
 

Související produkty

Výrobky, které jsou uvedeny v souvisejících položkách, Vám umožní si prohlédnout i zboží, které by Vás mohlo zajímat.

 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.